MARKALANDIRMA

ŞİRKET KİMLİĞİNİZİ OLUŞTURUN.

Markalandırma, bir kurumun, şirket içi - şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Günümüzde birçok kuruluş, artık toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsal bir stratejiyle kurumsallığını sunma çabası ve gayreti içine girmiştir.

 

DAHA FAZLASINI

YAPIYORUZ

TÜM REKLAMCILIK HİZMETLERİ

KURUMSAL KİMLİK

Başarılı bir kurumsal kimlik çalışması için, olmazsa olmaz olarak nitelendirilmesi gereken tek şey, kurumla ilgili tüm verilerin eksiksiz ortaya konmasıdır. Bu veriler kısa zaman içerisinde, kurumun tasarımla ilgili genel anlayışı ortaya koyup, çalışmanın en doğru süreçte ve doğrulukta ilerlemesini sağlayacaktır.

AMBALAJ TASARIMI

Günümüz hızlı tüketim kültürü, müşteriyi ikna edecek güçte bir ambalajın, etkili bir reklam aracı olmasını da gerekli hale getirmiştir. Market raflarında çok sayıda marka ve tür arasında, tercih edilmeyi bekleyen ürünlerin ambalajları; ürünü koruma, tanıtma, bilgilendirme, dikkat çekme ve satın aldırmaya özendirme işlevleri yanında, aynı zamanda ürünün reklamını da yapmaktadır.

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Masaüstü yayıncılık ile ilgili tüm ürünlerde tasarım aşamasından, baskı aşaması ve adres adres dağıtımına kadar, tüm bölümlerinde hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar yüzlerce kurum ve firmaya hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Basılı örneklerimiz ve çalışmalarımız için ofisimize bir kahve içmeye bekleriz.

WEB HİZMETLERİ

Web tasarım alanında eğitimli ve profesyonel ekibimizle iş ortaklarına ihtiyaca uygun tasarım çözümleri sunmaktayız. Bu çözümleri sunarken benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendleri ile hareket etmekteyiz.

AÇIKHAVA REKLAM

Kısa sürede geri dönüşüm alabildiğiniz açıkhava reklamlarında hedef kitle ile direk temas kurması, yeni pazarlara ulaşımı, hızlı geri dönüşümünün kuruluşunuza kalıcı prestij ve güçlü bir marka imajı kazandıracağını düşünmekteyiz.

ORGANİZASYON

Türkiye’mizin her yerinde, istenilen zamanlarda, istenilen organizasyonları başarılı bir şekilde yapmakta olan profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır.

DİJİTAL PAZARLAMA

Gelişen dijital dünyayı yakından takip ediyor, müşterilerimize en yeni bilgilerle hizmet veriyoruz. Çevrimiçi reklamcılıkta fark yaratmanızı sağlayacak; Google Adwords planları, Google arama motorunda sizi organik olarak en üstlere çıkartacak SEO ayarlarıyla; arama motoru optimizasyonu düzenlemeleri ve sosyal medya (Facebook, Instagram, YouTube vb.) reklam stratejileri oluşturuyoruz.

PRODÜKSİYON

Fotoğraf Çekimi, 3D Görselleştirme, Tanıtım Filmi, Video, illustrasyon gibi alanlarda ürettiğiniz ürünlerin, mekanların daha iyi anlatılması için gerekli görsellerin veya gerekli olan videoların üretilmesini sağlıyoruz. Ürünlerinizin daha etkili olması için fotoğraf, illustrasyon, tanıtım filmi, time-lapse gibi ürünler hazırlayıp işinizi güçlendiriyoruz.

REKLAMCILIK

En iyisini yapana kadar deneriz. Bizi mutlu etmeyen çalışmayı müşterimize asla sunmayız. Reklamcılığın tüm etik kurallarına olan bağımızdan asla taviz vermeyiz. Tasarım ilkelerine göre hareket eder, özgün olanı, olmayanı tasarlamayı tercih ederiz.

EnglishFrenchGermanRussianTurkish